تجربه شیرین

با ظهور اینترنت و پیشرفت تکنولوژی خصوصا در دهه اخیر و همچنین شیوع بیماری COVID-19 صنعت آموزش شاهد تحولات بسیاری خصوصاً در عرصه برگزاری کلاس‌های آموزشی بوده است. در همین راستا بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبر در سراسر دنیا اقدام به برگزاری کلاس‌های آنلاین یا “آموزش از راه دور” Distance Learning نموده اند.

دانشگاهها و موسسات آموزشی، بسیاری از دوره های آموزشی خصوصاً کلاس های پرطرفدار و کاربردی خود را بصورت مجازی یا آنلاین به علاقه مندان در همه جای دنیا پیشنهاد میدهند. از مزایای شرکت در این کلاس ها فراگیر بودن، عدم صرف هزینه گزاف جهت ایاب و ذهاب و یا اقامت، و امکان دسترسی راحت و شرکت در کلاس درس در محل کار و یا منزل و تنها از طریق اینترنت و یک کامپیوتر می باشد. با شرکت در کلاس های آنلاین، زبان آموز دیگر نیازی به اتلاف وقت در مسیر کلاس ها و ترافیک شهری ندارد. از سوی دیگر، با افزایش مشغله ی کاریِ افراد در جوامع بزرگ شهری، اقبالِ عمومی جهت شرکت در کلاسهای آنلاین طی سالهای اخیر رو به افزایش بوده است. از اینرو بسیاری از افراد با توجه مشغله کاری خود طی روز، تمایل به شرکت در کلاسهای آموزشی و کسبِ مهارتهای زبانی بصورت آنلاین را دارند.

موسسه ابوسعید به عنوان موسسه ی آموزشی پیشرو در تهران و قریب به 20 سال سابقه درخشان تعلیم زبان آموزان برتر، از سال 93 با کسب مجوز رسمی برگزاری کلاس مجازی از وزارت آموزش و پرورش ارائه خدمات آموزشی خود را بصورت آنلاین آغاز کرده است. کلاس های آنلاین ابوسعید برای آن دسته از علاقه مندان به یادگیری زبان طراحی شده که به دلایل مختلف اعم از دوری مسافت تا محل موسسه، عدم تطابق وقت با برنامه های موسسه با توجه به شرایط خاص کاری، مشغله زیاد کاری و مهم تر از همه ماندن در خانه و حفظ سلامت متقاضیان با توجه به شرایط کرونایی توانایی شرکت در کلاس های آموزشی به صورت حضوری را ندارند.

کلاس های آنلاین به صورت نیمه گروهی ۲ تا ۵ نفره و گروهی با تعداد 10 نفر ارائه می گردد. اما شرط تشکیل کلاس های نیمه گروهی آنلاین یکسان بودن و یا نزدیک بودن سطح زبانی شرکت کنندگان می باشد.

کلاس های آنلاینِ موسسه ابوسعید برای کلیه دوره های آموزشی اعم از کودکان و نوجوانان بزرگسالان و یا تک مهارتی از قبیل تقویت مهارت گفتاری Speaking، نوشتاری Writing  و غیره برگزار می گردد. همچنین دیاکو دوره های تخصصی و ورکشاپ های مهارت آموزی خود را بصورت آنلاین به علاقه مندان در سراسر دنیا ارائه می دهد.

کلاس های آنلاین مکالمه انگلیسی در موسسه ابوسعید بطور کامل به زبان انگلیسی برگزار میگردد. در هر جلسه، هر درس همراه با تمرینات مرتبط آموزش داده می شود و برای جلسه بعدی چندین برگه تمرین گرامر و لغت به زبان آموز بعنوان تکلیف ارائه می گردد. تمرینات منزل اساساً براساس سر فصل آموزشی هر درس متغیر می باشد. بعنوان مثال، چنانچه درسی در خصوص تمرین مهارت نامه نگاری در بخش WRITING می باشد، حتما برای جلسه بعد از زبان آموز خواسته می شود تا بر اساس موضوع درس یک نامه بنویسید. تکالیف هر جلسه از سوی مدرس بصورت آنلاین کنترل شده و نقاط ضعف و قوت زبان آموز بررسی می گردد.

برای شرکت در کلاس های آنلاین کافی است سطح زبانی شما مشخص شود. (البته اگر برای دوره های مکالمه از پایه اقدام میکنید نیازی به شرکت در آزمون تعیین سطح نخواهید داشت.) بدین منظور کافیست در آزمون ورودیِ تعیین سطح دیاکو در قالب حضوری و یا آنلاین شرکت کنید و تعیین سطح شوید . جهت شرکت در آزمون تعیین سطح کلیک کنید.  سپس بر اساس سطح زبانی متقاضی و دوره ی درخواستی، برنامه ریزی آموزشی همراه با تعداد جلسات معین صورت می پذیرد. پس از تکمیل فرم ثبت نام و تشکیل پرونده آموزشی برای زبان آموز ، کلاس در تاریخ مقرر شروع می گردد. در پایان هر ترم زبان آموز می تواند نسبت به تمدید ثبت نام خود اقدام نماید.

شرکت در کلاس های آنلاین ما تنها با دسترسی به اینترنتی با سرعت مناسب حداقل ۵۱۲K و استفاده از یک لپ تاپ یا کامپیوتر و حتی یک تلفن همراه هوشمند امکان پذیر می باشد. کلیه کلاس های آنلاین ابوسعید در بستر سایت آموزشگاه برگزار میشود. تمامی زبان آموزان میتوانند از قسمت کلاس آنلاین وارد پنل کاربری خود شده و به راحتی وارد کلاس آنلاین مربوط به خود شوند. در قسمت پنل کاربری امکانات دیگری هم وجود دارد از قبیل: مشاهده نمرات و مشاهده حضور غیاب و تاخیر امکان ارسال پیام مستقیم به اساتید و مدیریت مشاهده صورت حساب مالی و پرداختی ها و …

پلتفرم آنلاین مورد استفاده ی موسسه ابوسعید اسکای روم میباشد که دارای محیطی جذاب ساده و قابل استفاده برای تمام سنین میباشد.

معرفی ویژگی های اسکای روم

ارسال و دریافت صدا، تصویر و پیام متنی در سمینار تحت وب

امکان مشاهده تصویر همزمان سه کاربر و انجام conversation  به صورت تصویری

نمایش محتوای آموزشی به صورت اسلاید

امکان اتصال با حداقل سرعت از خانه یا دفتر کار به میتینگ

WhiteBoad  ابزارهای کمکی در وایت برد پیشرفته

نمایش انواع فایلها SWF, FLV, MP4, PPT, JPG, PDF و …

قابل نوشتن بر روی تخته‌سفید کلاس با فناوری قلم‌نوری و تبلت

امکان سطح‌بندی و اعمال کنترل بیشتر نسبت به ویدئو‌کنفرانس

قفل کردن جلسه و جلوگیری از ورود دیگر کاربران به همایش

امکان تغییر چیدمان تجهیزات در کلاس آنلاین

امکان کنترل از راه دور (Remote Control) دسکتاپ کاربران

مشاهده لیست کاربران حاضر در سامانه ویدئو کنفرانس

امکان دریافت ( Download ) محتوای نمایش داده شده

امکان برقراری پرسش و پاسخ بصورت خصوصی و عمومی

امکان به اشتراک گذاری video و دانلود MP3 & …

ارسال پیام خصوصی بین مدیر انفورماتیک و کاربران تحت‌شبکه

امکان شرکت در WebConferece از طریق تبلت

امکان مشاهده تمام صفحه کاربران ( Desktop Sharing )

نمایش وضعیت اتصال و سرعت کاربران

امکان ذخیره وایت برد بصورت عکس

در پایان هر کتاب مکالمه و پس از برگزاری آزمون جامع، مدرک پایان دوره معتبر ابوسعید برای هر زبان آموز صادر شده و به ایشان تحویل می گردد. در کلاسهای آنلاین، زبان آموزدر پایان دوره همان مدرکی را دریافت میکند که شرکت کنندگان حضوری دریافت کرده اند

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و ثبت نام در کلاس های آنلاینِ آموزشگاه ابوسعید میتوانید با تلفن های موسسه تماس بگیرید و یا از قسمت چت آنلاین و مشاوره آنلاین با ما ارتباط برقرار کنید.