درباره دوره

ساميت (Summit) يک دوره کامل آموزش زبان انگلیسی در رده سني جوانان و بزرگسالان را تشکيل مي دهند که از آخرين متد آموزشي متداول در جهان بهرمند بوده و جهت آمادگي امتحانات بين المللي (TOEFL, IELTS و…) مناسب ميباشد.انتشارات لانگمن که يکي از قويترين و مطرح ترين ناشران کتب آموزش زبان در جهان است . و موفق به دريافت جايزه بهترين کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزشي (AEP) گرديدند.

ثبت نام مشاوره رایگان

روش های آموزشی

دراین بخش، زبان آموزان از طریق سیستم کتاب های آموزشی و ‪Summit‬ زبان انگلیسی عمومی را با استفاده از یکی از جدیدترین روش های آموزشی فرا می گیرند. کلیه این دوره ها با فیلم های آموزشی و ‪Supplement‬ های خاص همراه می باشند.زبان آموزان پس از پایان دوره ‪Summit‬ می توانند در یکی از دوره های آمادگی آزمون بین المللی ‪IELTS‬ و TOEFL  و یا ‪FCE‬ شرکت کنند.

مهارت های دوره

در این دوره نیز چهار مهارت اصلی زبانی یعنی مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب در کنار یکدیگر برای زبان‌آموزان حاصل خواهد شد. اما از آنجایی که هدف اصلی یادگیری زبان برقراری ارتباط است، روشن است که مهارت گفتاری بیشتر از سه مهارت دیگر مورد توجه قرار می‌گیرد و انرژی قابل توجهی برای تقویت آن در نظر گرفته می‌شود و به همین منظور تمرینات فوق برنامه‌ای ویژه‌ای در این خصوص طراحی کرده ایم که سال‌هاست مورد استقبال زبان‌آموزان واقع شده است.

کیفیت آموزش

 علاوه بر کتاب کار در کلاس، کتاب ویرایش سوم از سری کتاب Summit دارای کتاب کار در منزل، سی‌دی‌های آموزشی تعاملی و فیلم‌های آموزشی است که به زبان‌آموز کمک می‌کند تا در هرکجا و هر زمان به تمرین و ممارست در یادگیری زبان مشغول باشند.در این دوره علاوه بر مهارت گفتاری به مهارت‌های شینداری، نوشتاری و درک مطلب نیز توجه شده است و طی درسنامه‌های مدون و دقیق کتاب به تقویت این مهارت‌ها نیز پرداخته می‌شود.

مجموعه کتاب های 

آشنایی با کتاب دوره

متون تستی

خرید مشاوره رایگان

پس از اتمام این دوره زبان آموزان در آزمون شرکت کرده و قبول شدگان در این آزمون مجوز ورود به دوره بالاتر را پیدا خواهند کرد.

ویژگی های کتاب

متون تستی

تهیه کتاب