درباره دوره

آیلتس (IELTS) یک آزمون بریتانیایی و یکی از با ارزش ترین آزمون های زبان انگلیسی در جهان میباشد که توسط شورای فرهنگی بریتانیا (British Council) و مرکز آیلتس استرالیا (Idp) برگزار میشود. صدها مرکز برگزاری آزمون در سراسر دنیا تحت نظارت این دو سازمان بزرگ و جهانی، هدایت و اجرای این آزمون را به عهده دارند.آزمون بین المللی آیلتس (IELTS) در دو سطح جنرال (General) و آکادمیک (Academic) برگزار میشود.

ثبت نام مشاوره رایگان

 درباره آیلتس (IELTS)

آزمون آکادمیک برای افرادی است که هدف تحصیل در مراکز عالی و آموزشی و دانشگاه ها در کشور مقصد را دارند. آزمون جنرال مختص افراد غیر دانشجویی میباشد. این آزمون نسبت به آیلتس آکادمیک ساده تر است. افرادی که قصد کار، مهاجرت و یا گذراندن دوره های فنی حرفه ای را دارند باید در آزمون جنرال آیلتس شرکت کنند.

نمره آیلتس (IELTS)

متقاضیان آزمون باید بدانند که نمره دهی آیلتس از ۰ تا ۹ سطح دانش زبانی را مشخص نموده و قبولی یا مردودی ندارد. لذا افراد با توجه به نمره اعلام شده جهت پذیرش از سوی سازمان یا دانشگاهِ مورد نظرشان باید برای کسب نمره دلخواه بکوشند.
به عنوان مثال نمره ۵ سطح متوسط و نمره ۶ به بالا سطح مسلط و خوب به حساب می آید.

دوره آیلتس در ابوسعید

برای موفقیت در یک آزمون بین المللی عوامل متعددی تاثیر گذار هستند. برنامه ریزی دقیق  آموزشی متناسب با سطح زبان آموز، نظم و انضباط در برگزاری دوره، مدرسین جدی و دلسوز که بتوانند زبان آموز را در مسیر درست هدایت نمایند، شرکت در آزمونهای آزمایشی مستمر، مطالعه آزاد در طی شبانه روز و انگیزه و هدفمند بودن خود زبان آموز از جمله این عوامل هستند.
ما آموزشگاه زبان ابوسعید با ۲۰ سال سابقه ی درخشان در پرورش زبان آموزان موفق و آینده دار در کنار شما هستیم تا راه را برای شما هموار کنیم. مشاوران و مدرسان مجرب ما همراه و همقدم شما خواهند بود.

مجموعه کتاب های 

آشنایی با کتاب دوره

‎متون تستی

خرید مشاوره رایگان

پس از اتمام این دوره زبان آموزان در آزمون شرکت کرده و قبول شدگان در این آزمون مجوز ورود به دوره بالاتر را پیدا خواهند کرد.

ویژگی های کتاب

متون تستی

تهیه کتاب